fotografia ślubna gdańsk

KONTAKT

Napisz kilka słów o Waszych planach, a ja chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

tel. +48 608 129 954


e-mail: info@michaliwaszko.pl


@michaliwaszko

 

 

 

Wyślij

Formularz został wysłany, dziękuje.Błąd w wysyłaniu formularza. Spróbuj ponownie.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Q1: Czy miałeś okazję wykonywać reportaż ślubny w naszej okolicy?

A1: Jeśli mieszkacie w okolicach Trójmiasta lub planujecie swoją uroczystość w tym regionie jest bardzo duża szansa, że odwiedziłem już Waszą salę. Często zdarza mi się podróżować po całej Polsce, więc nawet jeśli nie byłem jeszcze w danym miejscu nie będę miał problemu, aby odpowiednio wykonać dla Was reportaż ślubny.

Q2: Ilu fotografów wykonuje zdjęcia?

A2: W 90% zleceń cały dzień uroczystości fotografuję samemu. Oczywiście jest możliwość, aby dodatkowo zatrudnić drugiego fotografa np. wtedy gdy Wasza uroczystość będzie miała wielu gości lub po prostu macie taką ochotę.

Q3: Czy wykonujesz również film/teledysk z uroczystości?

A3: Niestety nie zajmuje się w żadnym stopniu filmowaniem. Bardzo chętnie polecę kilku filmowców, którzy w mojej ocenie wykonują bardzo dobrą pracę i dobrze mi się z nimi współpracowało.

Q4: Kiedy zaczynasz swoją pracę i jak długo zostajesz z nami na weselu?

A4: Swoją pracę rozpoczynam od Waszych przygotowań - od momentu w którym Panna Młoda jest w trakcie swojego makijażu. Jeśli jest to klasyczna uroczystość weselna moja praca kończy się w okolicach 1:00 w nocy. Gdybyście chcieli abym został z Wami dłużej zawsze jest taka możliwość.

Q5: Jak długo będziemy musieli czekać na nasze zdjęcia ślubne?

A5: Zapis w naszej umowie określa czas oczekiwania na zdjęcia do 50 dni.

Q6: Planujemy budżetową uroczystość, czy dostaniemy zniżkę?

A6: Moje pakiety bardzo ściśle określają co zawiera cena i uważam, że są one odpowiednio dobrane do swojej ceny. Oczywiście nie każda uroczystość jest taka sama. Jeśli czas fotografowania będzie znacznie krótszy niż standardowe 12h lub planujecie uroczystość w miesiącach od listopada do marca możemy wspólnie wypracować zniżkę :)

Q7: Nie czujemy się dobrze przed obiektywem, czy pomożesz nam z tym?

A7: Oczywiście! Dopóki nie jesteście zawodowymi aktorami jest to całkowicie zrozumiałe. Staram się, aby moja praca była mało widoczna, nie proszę Was o przesadne pozowanie czy kilkukrotne powtarzanie ujęć. Uważam, że naturalne kadry i Wasza spontaniczność jest najlepszym tematem moich fotografii. Obiecuję Wam, że będzie bezboleśnie, śmiesznie i nie tak źle jak możecie sądzić :)

Q8: Co w przypadku gdy zachorujesz lub stanie się nawet coś gorszego?

A8: Wiem z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się praca fotografa ślubnego. Z tego powodu, w takim przypadku chciałbym Wam zagwarantować kilku fotografów, którzy mogliby podjąć się fotografowania na zastępstwo. Staram się również polecać innych fotografów, którzy w mojej opinii posiadają podobny styl pracy do mojego.

Q9: Chcemy żebyś był naszym fotografem ślubnym! Jak mamy Cię zarezerwować?

A9: Najszybciej jest skorzystać z formularza znajdującego się powyżej i napisać do mnie kilka zdań opisujących Wasze plany. Nie mogę się doczekać spotkania z Wami! Musicie tylko pamiętać, że pełna rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaty zaliczki w wysokości 20% całej kwoty.

Q10: Jak w skrócie wygląda sesja plenerowa?

A10: Sesja plenerowa poślubna z reguły odbywa się w ciągu 40 dni od uroczystości ślubnej. Czas trwania wynosi około 2,5-3h. Możemy wspólnie wybrać dwa miejsca w których chcielibyśmy zrobić zdjęcia jednak powinny być oddalone od siebie do 10km. Gdybyście mieli specjalne życzenia do tego jak miałaby wyglądać taka sesja (np. w górach lub za granicą) napiszcie do mnie - na pewno chętnie podejmę się takiego wyzwania :)

BLOG

Czytaj dalej...

 

KONTAKT

 

info@michaliwaszko.pl

 

+48 608 129 954

 

fotografia ślubna gdańsk

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE!